Kultura Poznań.pl

Kalendarium

z

Agnieszka Chylińska - koncert

2017-12-08 ( piątek )
19:00
MTP, Pawilon nr 2, ul. Głogowska 14

Agnieszka Chylińska, po wydaniu długo oczekiwanej płyty "Forever Child", od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Występ w ramach letniej części "Forever Child Tour" 2017!

Zaskakujący muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z płytą "Forever Child" i trasą koncertową "Forever Child Tour" to najważniejsze wydarzenie muzyczne tego sezonu. Bez zapowiedzi, bez singli przed premierą krążka. Z dnia na dzień, zaskakując wszystkich słuchaczy, Agnieszka Chylińska wydała album "Forever Child", opublikowała pierwszy teledysk i zapowiedziała trasę koncertową. Płyta natychmiast stała się bestsellerem (1 miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży), teledysk "Królowa łez" ma już ponad 37 milionów odsłon w serwisie YouTube.

"Forever Child" Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: "nigdy taka sama". Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach "Forever Child Tour" charyzmatyczna artystka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy energetyczny rock.

Bilety - 69 i 99 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w: