Kultura Poznań.pl

Kalendarium

x

Jacek Wójcicki - koncert z okaszji 25 lecia Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu

2017-12-02 ( sobota )
18:00
Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1

Organizatorzy zapraszają na koncert charytatywny z okazji 25-lecia Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi, podczas którego na scenie wystąpi nie kto inny, jak najbardziej rozpoznawalny polski tenor - Jacek Wójcicki wraz z orkiestrą pod batutą Aleksandra Grefa. Szczytnym celem koncertu jest pokazanie jak ważna jest działalność fundacji, która na co dzień troszczy się o dzieci, walczące z poważną chorobą i zapewnia im wsparcie w długim i trudnym leczeniu. Całkowity dochód z tego wyjątkowego koncertu zostanie przeznaczony właśnie na podopiecznych fundacji. 
Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu powstała ponad 25 lat temu. Założyli ją rodzice chorych dzieci, którzy na bazie swoich doświadczeń zapragnęli pomóc wszystkim osobom potrzebującym wsparcia w tych niełatwych chwilach. Głównym celem fundacji jest finansowanie leków, rehabilitacji, dojazdów do szpitala, zakup sprzętu medycznego oraz wiele innych czynności związanych z powrotem do zdrowia dzieci. Dodatkowo fundacja wspiera wolontariuszy w umilaniu czasu dzieciom, podczas długich pobytów na oddziale, poprzez organizowanie urozmaiconych warsztatów. 
Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym wyjątkową pozycję. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show. 

Bilety w cenach: 29 zł (strefa C), 49 zł (strefa B), 69 zł (strefa A)

opr.sw

Bilety dostępne w: