Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Spektakl - Sens życia - w ramach wydarzenia Lato Na Wolnym - #NAWOLNYM

2017-08-26 ( sobota )
13:00
Wolny Dziedziniec - Dziedziniec Urzędu Miasta, Plac Kolegiacki 17, Poznań

W tym roku nie będzie telebimów podczas spektakli NAWOLNYM z uwagi na rozkopany Plac Kolegiacki.

SENS ŻYCIA, Teatr Sytuacje Grupa/ Poznań

Najważniejsza jest miłość, najważniejsze jest zdrowie, najważniejszy jest święty spokój, a może dobra zabawa... I tak można ymieniać w nieskończoność. A gdyby tak wybrać jedną, jedyną, najważniejszą rzecz? Mrówkojad postanawia odnaleźć sens życia, rozstrzygnąć spór o tym, co jest najbardziej istotne. Pomaga mu w tym oczywiście Orzesznica. Mrówkojadowi udaje się odkryć tajemnicę. Czy jest ona zaskakująca? Na pewno jest radosna i bardzo mądra.
"Sens życia" to kolejna część przygód Mrówkojada i Orzesznicy, czyli bohaterów "Dziwnych zwierząt" - przedstawienia, które Teatr Sytuacje Grupa zrealizował w 2013 roku. Przedstawienie dla dzieci w wieku 4 do 9 lat.

Bezpłatne wejściówki - INFORMACJA O ZASADACH DYSTRYBUCJI WEJŚCIÓWEK

Na spektakle teatralne zostanie rozdanych w sumie 8 tys. wejściówek. Będzie je można rezerwować na portalu bilety24.pl, albo odebrać osobiście: w Centrum Informacji Miejskiej, Centrum Inicjatyw Senioralnych, Centrum Inicjatyw Rodzinnych lub wygrać w konkursach organizowanych na profilu Miasto Poznań na Facebooku i w mediach.

_

Miasto Poznań drugi rok z rzędu zaprasza mieszkańców do udziału w  wydarzeniach kulturalnych, które odbędą się latem na Wolnym Dziedzińcu. Na przełomie czerwca lipca będą filmy, warsztaty i koncerty. W sierpniu na dziedzicu Urzędu Miasta Poznania zaprezentują się najpopularniejsze polskie teatry.

Więcej informacji na stronie Miasta Poznania.

_
oprac.LT