Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Spektakl - Osiecka. Byle nie o miłości - w ramach wydarzenia Lato Na Wolnym - #NAWOLNYM

2017-08-24 ( czwartek )
20:00
Wolny Dziedziniec - Dziedziniec Urzędu Miasta, Plac Kolegiacki 17, Poznań

W tym roku nie będzie telebimów podczas spektakli NAWOLNYM z uwagi na rozkopany Plac Kolegiacki.

OSIECKA. BYLE NIE O MIŁOŚCI, Teatr Nowy w Poznaniu

Szanowni Widzowie, poznajcie Renatę Badyl. Renata to urocza i pełna werwy, choć przecież ciężko już doświadczona przez życie dziewczyna z ogródkiem działkowym, wypełnionym biednymi badyliszczami; dziewczyna, która od czasu do czasu spędza upojne lato w Portofino, upija się - ale wyłącznie na wesoło, wie co nieco na temat pornografii, a w dodatku - śpiewa. Byle nie o miłości, jak buńczucznie deklaruje w podtytule swojego recitalu. Tylko... czy uda jej się dotrzymać tej przewrotnej obietnicy? Przekonają się o tym śmiałkowie, którzy odważą się spędzić noc, a właściwie - wieczór z Renatą.

Bezpłatne wejściówki - INFORMACJA O ZASADACH DYSTRYBUCJI WEJŚCIÓWEK

Na spektakle teatralne zostanie rozdanych w sumie 8 tys. wejściówek. Będzie je można rezerwować na portalu bilety24.pl, albo odebrać osobiście: w Centrum Informacji Miejskiej, Centrum Inicjatyw Senioralnych, Centrum Inicjatyw Rodzinnych lub wygrać w konkursach organizowanych na profilu Miasto Poznań na Facebooku i w mediach.

_

Miasto Poznań drugi rok z rzędu zaprasza mieszkańców do udziału w  wydarzeniach kulturalnych, które odbędą się latem na Wolnym Dziedzińcu. Na przełomie czerwca lipca będą filmy, warsztaty i koncerty. W sierpniu na dziedzicu Urzędu Miasta Poznania zaprezentują się najpopularniejsze polskie teatry.

Więcej informacji na stronie Miasta Poznania.

_
oprac.LT