Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
kwiaty

Wystawa - Asymilacja

2017-08-22 ( wtorek )
09:30-18:30
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Kolegium Zembala, ul. Dąbrowskiego 159, Poznań

Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach zaprasza wraz Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu, Uniwersytetem UAM w Poznaniu, Wielkopolskim Parkiem Narodowym i Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego na wystawę:

ASYMILACJA to długoterminowy projekt artystyczny, W ramach którego zorganizowano warsztaty i plenery oraz działania edukacyjne "Formy fraktale" i "Leśne przemiany". Zajęcia odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach, prowadzona jest tam pracownia plastyczna MANUFAKTURA i świetlica edukacyjna PRONATURA.

Wystawa była wcześniej prezentowana na stoisku Eko Forum w trakcie Targów Edukacyjnych w Poznaniu (Międzynarodowe Targi Poznańskie), Osiedlowym Domu Kultury Orbita w Poznaniu, Centrum Edukacji Ekologicznej w Wielkopolskim Parku Narodowym w Jeziorach oraz Muzeum Narodowym Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydziale Biologii.

Wystawa zostanie zaprezentowana w dniu 22 sierpnia 2017 podczas konferencji naukowej: Hortiterapia jako element wspomagający leczenie tradycyjne pod honorowym patronatem prof. dr. hab. Jana Pikula, organizowanej przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu.