Kultura w Poznaniu

Kalendarium

plakat

Muzyka czas pokona - koncert

2017-06-22 ( czwartek )
17:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kolejny koncert z cyklu międzypokoleniowych muzycznych spotkań organizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku, dyrekcję Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu oraz klub Blue Note.
Posłuchać będzie można, jak młodzi, bardzo uzdolnieni wykonawcy interpretują zawsze aktualne, wielkie przeboje i szlagiery polskiej piosenki.

Wystąpią:

Marta Kaniewska - już jako dziesięciolatka brała udział w konkursach. Od dwóch lat kontynuuje swoją pasję w Centrum Kształcenia Muzycznego Voice+. W tym krótkim czasie rozwija się i zdobywa nagrody i wyróżnienia na konkursach wielkopolskich i ogólnopolskich, z których najważniejsze dla Marty to: wyróżnienie na IV Wielkopolskim Konkursie Piosenki Żydowskiej Piosenka może czas pokonać Poznań 2017; wyróżnienie na VII Ogólnopolskim Przeglądzie Pieśni i Piosenki Żydowskiej Shalom - Kalisz 2017, II miejsce na IX Lustracji Przyszłych Gwiazd Estrady Kariera - Kaczory 2016, I miejsce na Powiatowym Przeglądzie Młodych Talentów Mikrofonia - Oborniki 2017.

Wiktoria Holka - uczennica drugiej klasy Technikum Turystycznego w Chodzieży. Jest laureatką wielu konkursów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Podczas tegorocznego IV Wielkopolskiego Konkursu Piosenki Żydowskiej zdobyła II wyróżnienie.

Jakub Herfort - absolwent Technikum Żywienia w Chodzieży, w tym roku zdawał maturę. Zwycięzca bardzo wielu konkursów krajowych i zagranicznych, między innymi III Wielkopolskiego Konkursu Piosenki Żydowskiej w Poznaniu. Zwycięzca 9. edycji programu "Mam talent", w tym roku wydał swoja debiutancką płytę.

Bilety 10 zł dostępne w biurze klubu, Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz w sprzedaży online.

Bilety dostępne w: