Repertuar kin

(Wybierz)
Andre Rieu. Wesołych Świąt!
Angel's Egg
Arcybiskup Lefebvre - dlaczego?
Bałtyk
Bing: Święta i inne opowieści
Błysk diamentu śmierci
Brat
Bugonia
Być kochaną
Camper
Cicha noc, śmierci noc (2025)
Ciemna strona Mount Everest
Diamenty
Do nieznanej ziemi
Dom dobry
Dziki
Dzikość
Eleanor wspaniała
Eternity. Wybieram ciebie
Flow
Follemente. W tym szaleństwie jest metoda
Franz Kafka
Grinch: Świąt nie będzie
Iluzja 3
Jujutsu Kaisen: Execution
Kevin sam w domu
Kicia kocia pod choinkę
LARP. Miłość, trolle i inne questy
Left-Handed Girl
Listy z Wilczej
Łowca jeleni
Magiczna gwiazdka zwierzaków
Mikołaj i ekipa
Ministranci
Mysz-masz na Święta
Nić widmo
Norymberga
Ostatni wiking (2025)
Piernikowe serce
Pięć koszmarnych nocy 2
Ran
Retrospektywa Festiwalu NNW
Rocznica
Sisu: Droga do zemsty
Sny o miłości
Song to Song
Szczęki
Szkoda, że nareszcie
Święta z Astrid Lindgren
Święty Mikołaj wyrusza na podbój Marsa
Teściowie 3
Ukryte życie
Uwierz w Mikołaja 2
W innym świecie
Wicked: Na dobre
Wielkie ostrzeżenie
Wszystko w porządku (2025 r.; reż. Bálint Dániel Sós)
Wujowy dwór
Zgiń kochanie
Zwierzogród 2

Kacper i Emma na safari

PRODUKCJA:
Norwegia
ROK PRODUKCJI:
2015
REŻYSERIA:
Arne Lindtner Næss

Kacper i Emma ruszają do Afryki!

A to dlatego, że mama Emmy będzie pomagać tam swojej przyjaciółce Ann - doktor weterynarii, która pracuje w tamtejszej klinice dla zwierząt. Dziadek Emmy, Emma i Kacper, oraz ich wierni towarzysze - pluszowe zabawki Leo i Pani Królik, są bardzo podekscytowani spotkaniami ze wszystkimi zwierzętami na safari. Pluszowy Leo jest szczególnie poruszony, bo może spotka prawdziwego lwa?

Kacper i Emma wkrótce poznają nową przyjaciółkę - Tiri, córkę Ann, oraz pluszowego towarzysza dziewczynki - Żółwia. Młodzi bohaterowie wpadają na trop osamotnionego lwiątka. Emma bardzo szybko zauważa, że mały lew nie chce jeść, bo tęskni za swoją mamą.

Kacper i Emma decydują się na misję - muszą odnaleźć mamę lwiątka! Podczas swojej przygody napotykają na wiele przeszkód, ale także poznają nowych przyjaciół. Czy uda im się znaleźć mamę małego lwa?

"Kacper i Emma na safari" to czwarta część przygód pary przedszkolaków (wcześniejsze tytuły to "Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele", "Zimowe wakacje Kacpra i Emmy", "Magiczne święta Kacpra i Emmy". Są to ekranizacje bestsellerowej w Norwegii książki autorstwa Tor Age Bringsværd i Anne G. Holt. Przygody dwójki przedszkolaków przeplatane piosenkami i animowanymi fragmentami to opowieść o przyjaźni, ale i o trudnościach związanych z nowymi sytuacjami w życiu pięciolatków.

Materiały dystrybutora: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty