Kultura w Poznaniu

Repertuar kin

Ściema po polsku

Opis

Bardzo zabawna, nieprzewidywalna  i... prawdziwa komedia o kulisach szołbiznesu, parciu na szkło, łatwej kasie, wielkich ściemach i biznesie "po polsku".

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę. Trójka przyjaciół, samozwańczych biznesmenów - dwóch januszy biznesu i "bogu ducha winny" znany komik, postanawia wkroczyć do branży filmowej i nakręcić film, który powali widzów na kolana. Wystarczy w końcu kamera, kilka kartek niedokończonego scenariusza i obietnica sławy.

Chętnych na casting jest mnóstwo. Atrakcyjne, ambitne dziewczyny, z rybimi ustami i biustem XXL, zrobią wszystko by zagrać. Talent nie jest tu najważniejszy! Tylko co, jeśli filmu wcale ma nie być! Zamiast wielkich pieniędzy są czeki bez pokrycia, a strumieniami nie leje się szampan a kolejne katastrofy. Gorzej być nie może? A jednak!

Kto choć raz liznął polskiego szołbiznesu, wie, że nie ma rzeczy niemożliwych a wszelkie chwyty są dozwolone. Zaczyna się jazda bez trzymanki, a kolejne pomysły "producentów" to prawdziwy rollercoaster.

Wszelkie podobieństwo osób i zdarzeń w filmie nie jest przypadkowe.

materiały dystrybutrora: Brauron Sp. z o.o. i Sonovision Sp. z o.o.

Szukaj opisu