Kultura w Poznaniu

Repertuar kin

Kicia kocia pod choinkę

Opis

Pora na zimowe spotkanie z Kicią Kocią na wielkim ekranie! Uwielbiana przez najmłodszych kotka powraca z nowymi perypetiami w sam raz na sezon świąteczny!

Wspólnie odwiedzimy bibliotekę, wsiądziemy do pociągu i pobawimy się w śniegu! Co jeszcze czeka naszą sympatyczną bohaterkę?

W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

 Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na niezapomniany seans w kinie. Serial "Kicia Kocia" na wielkim ekranie!

 Odcinki serialu, które zobaczymy w trakcie seansów:

1. Kicia Kocia zima - reż. Marta Stróżycka

2. Kicia Kocia gotuje - reż. Marta Stróżycka

3. Kicia Kocia w pociągu - reż. Dominik Litwiniak

4. Kicia Kocia sprząta - reż. Anna Błaszczyk

5. Kicia Kocia w bibliotece - reż. Anna Błaszczyk

6. Kicia Kocia nie może zasnąć - reż. Marta Stróżycka

7. Kicia Kocia i świąteczna niespodzianka

materiały dystrybutora: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

Szukaj opisu