Kultura w Poznaniu

Repertuar kin

Kacper i Emma na safari

Opis

Kacper i Emma ruszają do Afryki!

A to dlatego, że mama Emmy będzie pomagać tam swojej przyjaciółce Ann - doktor weterynarii, która pracuje w tamtejszej klinice dla zwierząt. Dziadek Emmy, Emma i Kacper, oraz ich wierni towarzysze - pluszowe zabawki Leo i Pani Królik, są bardzo podekscytowani spotkaniami ze wszystkimi zwierzętami na safari. Pluszowy Leo jest szczególnie poruszony, bo może spotka prawdziwego lwa?

Kacper i Emma wkrótce poznają nową przyjaciółkę - Tiri, córkę Ann, oraz pluszowego towarzysza dziewczynki - Żółwia. Młodzi bohaterowie wpadają na trop osamotnionego lwiątka. Emma bardzo szybko zauważa, że mały lew nie chce jeść, bo tęskni za swoją mamą.

Kacper i Emma decydują się na misję - muszą odnaleźć mamę lwiątka! Podczas swojej przygody napotykają na wiele przeszkód, ale także poznają nowych przyjaciół. Czy uda im się znaleźć mamę małego lwa?

"Kacper i Emma na safari" to czwarta część przygód pary przedszkolaków (wcześniejsze tytuły to "Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele", "Zimowe wakacje Kacpra i Emmy", "Magiczne święta Kacpra i Emmy". Są to ekranizacje bestsellerowej w Norwegii książki autorstwa Tor Age Bringsværd i Anne G. Holt. Przygody dwójki przedszkolaków przeplatane piosenkami i animowanymi fragmentami to opowieść o przyjaźni, ale i o trudnościach związanych z nowymi sytuacjami w życiu pięciolatków.

Materiały dystrybutora: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

Szukaj opisu