Kultura w Poznaniu

Repertuar kin

Ella Bella Bingo

Opis

Niespożyta energia Elli Belli i jej radość z odkrywania otaczającego świata zaraża wszystkich wokół. Razem ze swoim najlepszym przyjacielem - Henrym organizują konkurs cyrkowych sztuczek. Przygotowania idą pełną parą, szykuje się pełen emocji spektakl z udziałem uroczych mieszkańców "Słonecznych ogrodów". Pech chce, że do miasteczka wprowadza się zawadiacki Johnny. Henry spędza coraz więcej czasu z nowym kolegą, który do zabawy ma mnóstwo drogich gadżetów.

Ella Bella czuje się opuszczona, w sprzeczce zmusza Henry'ego do wyboru między Johnnym a nią. Henry nie chce stawać między przyjaciółmi i decyduje się uciec. Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, kiedy musi opuścić przyjaciół. Ella Bella i Johnny ruszają na poszukiwania, tylko czy uda się odnaleźć Henry'ego na czas? Czy zdążą przed wielkim startem cyrkowego spektaklu? Wspólnie muszą uratować nie tylko konkurs talentów, ale przede wszystkim swoją przyjaźń.

"Ella Bella Bingo" to idealna, rodzinna animacja na wakacje! Pozytywne wartości dla najmłodszych widzów ubrane zostały we wciągającą i optymistyczną przygodę.

materiały dystrybutora: Stowarszyszenie Nowe Horyzonty

Szukaj opisu