Kultura w Poznaniu

Repertuar kin

Spuszczone ze smyczy

Opis

Komedia przeznaczona dla widzów dorosłych, dostępna wyłącznie z napisami

Mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, ale co jeśli ten człowiek okazuje się być wrogiem? W takim przypadku może to być czas na słodką zemstę, w psim stylu.

Kiedy Reggie (głos Will Ferrell), naiwny, nieustannie optymistyczny pies rasy Border Terrier, zostaje porzucony przez swojego właściciela Douga (Will Forte), Reggie jest pewien, że jego ukochany właściciel nigdy nie zostawiłby go celowo. Ale kiedy Reggie wpada na szybko mówiącego, pyskatego Boston Terriera o imieniu Bug (głos zdobywcy Oscara® Jamie Foxx), przybłędę, który kocha wolność i uważa, że właściciele są dla frajerów, Reggie w końcu zdaje sobie sprawę, że był w toksycznym związku i zaczyna postrzegać Douga jako bezdusznego łajdaka, którym jest.

Zdeterminowany, aby się zemścić, Reggie, Bug i kumple Buga w tym: Maggie (głosu użycza Isla Fisher), inteligentny owczarek australijski, który został odsunięty na bok przez nowego szczeniaka właściciela, i Hunter (głosu użycza Randall Park; Aquaman)- razem szykują plan, aby  sprawić, by Doug zapłacił za krzywdę jakiej doznał Reggie.

Głosów użyczają: Will Ferrell, Jamie Foxx, Isla Fisher, Randall Park, Brett Gelman

materiały dystrybutora: United International Pictures Sp z o.o.

Szukaj opisu