Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Kolorowy obrazek w pastelowych barwach: jajko pomalowane w faliste linie, za którym siedzi zając i je obejmuje. Wokół jajka i zajączka tytuł wydarzenia z datą i godziną, na jajku nazwa "Teatr Komedia w Poznaniu"..

Spektakl dla dzieci - Wiosenne porządki (wydanie wielkanocne)

2023-04-01 ( sobota )
Mój Teatr, ul. Grochowska 49, Poznań

Spektakl w wykonaniu Teatru Krokodyl

Leśne Wróżki wiosną nakazują Skrzatowi posprzątać las. Wiosenny świat jest niezwykle radosny i pachnący, ale w lesie brzydko pachnie, bo jest bardzo zanieczyszczony. Przez kogo? Brzydali, którzy nie potrafią, a może nie wiedzą (!) jak należy postępować za śmieciami.

Zajęczyca Matylda zdaje się w porządkach przeszkadzać, ale to pozór - Matylda zaaferowana jest zajęczymi obowiązkami wielkanocnymi: śmigus-dyngus, pisanki, kraszanki... Musi też wiedzieć kto był grzeczny, a kto nie - do kogo przykicać, a kto może się jeszcze poprawić.

Chcecie dowiedzieć się czy i Skrzat dostanie prezent?

Teatr Krokodyl to nie tylko rozrywka dla dzieci, ale także muzyka na żywo i nauka przez zabawę. W spektaklu poruszane są tematy obyczajów wielkanocnych, ekologii, świata wokół nas i rodzącego się po zimie życia, a dzieci będą miały także okazję same wcielić się w rolę aktorów.

Informacje o cenach i dostępności biletów na stronie Teatru

materiały: Mój Teatr

Zobacz www.mojteatr.pl