Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Baner promujący wydarzenie.

10 lat Sceny Roboczej - ScenaFest10!

2022-09-22 ( czwartek ) – 2022-09-25 ( niedziela )
Scena Robocza, Akademicki Teatr Muzyczny "Olimpia", ul. Grunwaldzka 22, Poznań

Kategoria: Teatr

Ze strony Organizatora:

Dziesięć lat minęło... a za nami 40 premier, ponad 1000 wydarzeń - warsztatów, wystaw, działań edukacyjnych, koncertów - 10 lat dzielenia się naszymi kompetencjami, 10 lat budowania Społecznego Miejsca Kultury, 10 lat budowania zaufania, 10 lat budowania przestrzeni dla otwartego dialogu. 

Nasze 10. urodziny nie mogą być niewidoczne. Hucznie świętujemy na ScenaFest10! A Wy razem z nami!

ScenaFest10! to 6 wyjątkowych spektakli; to rodzinna potańcówka, dziewczyńskie piosenki, wspólny brunch i animacje dla dzieci! ScenaFest10! to także przestrzeń do rozmowy; rozmowy o nas, o kulturze, o Poznaniu, o przyszłości. Skoro będziemy rozmawiać o kulturze to nie może zabraknąć dyskusji z Forum Przyszłości Kultury

"Organizacje kulturalne funkcjonujące w trzecim sektorze z coraz większym trudem utrzymują się na powierzchni. (...) Niech nasza dyskusja będzie poszerzeniem wyobraźni, pierwszym krokiem na drodze ku reformie społecznego sektora kultury. "

ScenaFest10! to poznańskie Dionizje, otwarte dla wszystkich. Zabierzcie znajomych_e, rodzinę albo przyjdźcie sami_e! Spotkajmy się razem i celebrujmy ten czas!

Spektakle, które zagramy podczas ScenaFest10!:

Repertuar i więcej informacji na stronie wydarzenia.

"- Nie chcemy, abyście stali_ły się przedmiotem jakiegokolwiek sporu, dlatego podjęliśmy_łyśmy decyzję o przeniesieniu naszego urodzinowego festiwalu do JURTY, która stanie na placu przed budynkiem Olimpii - podali artyści. - Wszystkie spektakle i wydarzenia będą bezpłatne! Osoby, które kupiły bilety, otrzymają zwrot kosztów. Dalej robimy swoje! Ubierzcie się ciepło i chodźcie świętować z nami! - apelują Organizatorzy".

Zobacz www.scenarobocza.pl/scenafest10/