Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Dzieci w kapokach pozujące do zdjęcia z niebieskim hipopotamem.

Półkolonie lato 2022 w Poznaniu - Termy Maltańskie!

2022-06-27 ( poniedziałek ) – 2022-08-26 ( piątek )
Termy Maltańskie, Termalna 1, 61-028 Poznań

Kategoria: Dziecko

Nie ma lepszej opcji wakacji w Poznaniu niż lato w Termach Maltańskich! Tym bardziej, że w programie Półkolonii Lato 2022, oprócz nieograniczonej zabawy w aquaparku i nauki pływania mamy m.in. warsztaty chemiczno-fizyczne, ekologiczne i plastyczne.

Jak co roku latem dzieci w wieku 6-12 lat będą mogły przeżyć w Termach wielką przygodę. Już pod koniec czerwca zaczniemy najgorętsze półkolonie w Poznaniu! Aquapark to latem zdecydowanie najlepsze miejsce wypoczynku na mapie naszego miasta.

Półkolonie lato 2022 to bogaty program, gwarantujący dzieciom doskonałą zabawę z elementami edukacji. W trakcie 5-dniowych turnusów czekają na nich takie atrakcje jak:

  • Nauka i doskonalenie pływania - prowadzimy zajęcia zarówno dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów Fregaty, ale również dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem. Wakacyjna atmosfera pomoże im przełamać obawy przed wodą.
  • Zabawa w największym Aquaparku w Wielkopolsce - Termy Maltańskie są do dyspozycji uczestników półkolonii! Mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy!
  • "Kochajmy pszczoły" - warsztaty edukacyjne o pszczołach, wzbogacające wiedzę dzieci oraz młodzieży w zakresie przyrody, ekologii oraz zdrowego odżywiania.
  • Warsztaty kreatywne - czyli zajęcia z tworzenia własnych wyrobów z gliny, itd. (w zależności od tygodnia półkolonii) lub warsztaty plastyczne. Tematyka zajęć w każdym tygodniu będzie niespodzianką!
  • Podchody terenowe - okolice Jeziora Maltańskiego to idealne tereny do doskonałej zabawy z zadaniami, w duchu harcerskiej przygody i wiele, wiele innych.

Zobacz www.fregata.com.pl/polkolonie-lato-2022-w-poznaniu-termy-maltanskie-zapisy/