Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Na grafice

Wolność Kocham i Rozumiem - debata poświęcona obchodom Dnia Niepodległości.

2021-11-11 ( czwartek ) – 2021-11-12 ( piątek )
Poznań

Informujemy, że koncert zaplanowany 12 listopada w ramach Wolność Kocham i Rozumiem nie odbędzie z powodu zagrożenia wywołanego pandemią COVID-19. Decyzja zapadła w porozumieniu z władzami Urzędu Miasto Poznań, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo osób uczestniczących w wydarzeniu. Wierzymy, że koncert z udziałem wielu znanych artystów i artystek, a także postaci świata kultury i sztuki wydarzy się, ale w bezpiecznych czasach.

Debata, która jest częścią projektu Wolność Kocham i Rozumiem odbędzie się w Sala Biała Urzedu Miasta Poznania, jednak bez udziału publiczności. Stanie tam studio telewizyjne, dzięki któremu będzie można obejrzeć spotkanie transmitowane na żywo w TVN24 oraz bezpłatnie na platformie streamingowej TVN24 GO. Godzina debaty i jej emisji zostaje zmieniona na 20:00. Dyskusja potrwa do 21:40.

Zapraszamy do oglądania debaty! W spotkaniu wezmą udział paneliści: ks. Adam Boniecki, dominikanin Tomasz Dostatni, Agnieszka Holland, Aleksander Kwaśniewski, prof. Marcin Matczak i prof. Anna Wolff-Powęska. Gościem w dyskusji będzie również Bronisław Komorowski. Do tematyki debaty wprowadzi Nikodem Brzózy op, a całość poprowadzi Karolina Lewicka, dziennikarka Radio TOK FM. Spotkanie będzie skupione wokół zagadnień demokracji i wolności obywatelskiej.

Fb wydarzenia.

_
opr.sw, akt.lt

Zobacz https://malta-festival.pl/pl