Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Plakat przedstawia dwie młode kobiety za pękniętą szybą. Linie pęknięć wyznaczają granicę między wizerunkami kobiet. Lewa część plakatu, z kobietą o kasztanowych włosach przefiltrowana jest na niebiesko. Prawa część, z blondwłosą kobietą ma czerwony filtr. W miejscu zbiegania się linii pęknięć (gdzie prawdopodobnie zionie dziura w szybie) widoczny jest zielony neon z tytułem "Ostatniej nocy w Soho". Słowo "Soho" jest czerwone.

Halloween w Pałacowym: Ostatniej nocy w Soho

2021-10-31 ( niedziela )
18:30
Kino Pałacowe, Św. Marcin 80/82 Poznań

Film Ostatniej nocy w Soho zawiera kilka sekwencji z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą oddziaływać na widzów z epilepsją fotogenną lub innymi uczuleniami na światło.

Film opowiada o Eloise (Thomasin McKenzie), która przyjeżdża to Londynu, żeby zrobić karierę jako projektantka mody. Nie wszystko idzie zgodnie z planem. 

Produkcja zapowiada się niezwykle ciekawie. W rolach głównych zobaczymy Thomasin McKenzie, która została doceniona za rolę w "Jojo Rabbit" oraz Annę Taylor-Joy znanej głównie z serialu "Gambit Królowej".  Reżyserem filmu jest Edgar Wright ("Baby Driver").

Język: angielski z polskimi napisami

OSTATNIEJ NOCY W SOHO, reż. Edgar Wright, USA, 2021, 118'

--

Miejsce wydarzenia: Sala Kinowa 

bilety: 19 zł (n), 16 zł (u)

dla kogo: młodzież, dorośli

Zobacz https://kinopalacowe.pl/filmy/7458-halloween-w-paacowym-ostatniej-nocy-w-soho/