Kultura w Poznaniu

Kalendarium

a

Festiwal muzyczny Iceland To Poland

2019-08-20 ( wtorek )
18:00
Klub Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań

Iceland To Poland to pierwszy na świecie podróżujący festiwal muzyczny, który skupia się na połączeniu kulturowym dwóch, blisko powiązanych ze sobą krajów: Islandii i Polski poprzez platformę muzyki i sztuki.

Projekt ten powstał w 2016 roku i jego założycielką jest Wiktoria Joanna Ginter, Polka mieszkająca na Islandii, blisko związana z tamtejszą sceną muzyczną. Islandzka scena muzyczna jest znana na całym świecie ze swojego wysokiego poziomu artystycznego, różnorodności i charakterystycznego brzmienia.

Także w Polsce zaskarbiła sobie rzesze fanów a także i naśladowców. Teraz chcemy jeszcze bardziej ją przybliżyć i włączyć w kulturę Polską dla wzajemnej inspiracji oraz edukacji. Mamy nadzieję, że projekt ten zaowocuje eksplozją kreatywności oraz natchnie grono fanów muzyki do poszerzenia horyzontów i zaczerpnięcia świeżego powiewu dźwięków prosto z Krainy Lodu.

W tym roku ITP skupia się na muzyce elektronicznej w różnych jej wydaniach. Każdy amator tańczenia, dobrej zabawy i intergalaktycznych podróży dźwiękowych będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Wystąpią: aYia, Mr Silla, President Bongo, Hogni (GusGus).

Dodatkowe informacje:

  • zniżka dla osób niepełnosprawnych 20%
  • dzieci w wieku od 16 do 18 lat - tylko z opiekunem

Bilety w cenie:

  • 69 zł (I pula - wyprzedane)
  • 89 zł (II pula).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: