Kultura w Poznaniu

Kalendarium

taniec z dzieckiem

Rodziny w ruch! - taneczne warsztaty dla maluszków i rodziców

2019-07-07 ( niedziela )
11:00
Studio Słodownia +3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Kategoria: Rozrywka Inne Dziecko

Stary Browar Nowy Taniec zaprasza rodziców z dziećmi w wieku 1,5 - 3 lata do wspólnej ruchowo-tanecznej zabawy. Instruktorka tańca terapeutycznego Karolina Dorożała poprowadzi w Studio Słodownia +3 w Starym Browarze warsztat "Rodziny w ruch!".

Warsztat będzie zaproszeniem do przestrzeni, w której zarówno dzieci, jak i ich rodzice lub opiekunowie doświadczać będą przyjemności, jaką daje naturalny swobodny ruch, kontakt ze swoim ciałem i taneczna relacja z innymi. Wspólny ruch stymuluje zmysły, rozbudza dziecięcą twórczość, rozwija relacje oraz uczy akceptacji, a naturalny taniec pozwala na swobodną ekspresję i pomaga w budowaniu własnej tożsamości..

Bilety do nabycia przed wejściem na warsztaty:

  • wejściówka rodzinna na warsztaty (jedno dziecko wraz z jednym opiekunem) 15 zł,
  • wejściówka na warsztaty - dodatkowe dziecko +10 zł,
  • wejściówka na warsztaty - dodatkowy dorosły +15 zł.

Karolina Dorożała - z wykształcenia kulturoznawca i instruktorka tańca terapeutycznego po studium w Tanztherapie Zentrum Berlin. Stypendystka programu współpracy międzynarodowej Instytutu Muzyki i Tańca, po kursie doskonalącym pt. Metoda Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne. Pasjonatka m.in. metody Life/Art Process ® Anny Halprin.  Prowadzi warsztaty rozwojowe i zajęcia taneczne dla osób dorosłych oraz opiekunów z małymi dziećmi.

O projekcie: Warsztat "Rodziny w ruch!" to część projektu "Roztańczone Rodziny 2019" - dziewiątej edycji  pionierskiego na skalę Polski poznańskiego programu edukacyjnego z dziedziny tańca współczesnego dla rodzin z najmłodszymi dziećmi. Jest to spotkanie z ciekawymi choreografami, tancerzami i artystami pracującymi w obszarze teatru tańca i sztuki współczesnej dla dzieci. Przygotowane w ramach programu wydarzenia, to zarówno spektakle dla bardzo młodych widzów, jak i warsztaty ruchowa dla zupełnie malutkich i nieco starszych dzieci oraz ich opiekunów.

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania  #poznanwspiera 

Zobacz www.starybrowar.com