Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
logo

Korzenie Poznania - Klub Festiwalowy - w ramach festiwalu Ethno Port

2019-06-15 ( sobota )
23:55
Dziedziniec Zamkowy, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Korzenie Poznania (Ashwagundub/Caveman Dub/Moony)

Ashwagundub to projekt powstały w 2016 r. którego członkami są DJ i promotor Buju oraz DJ i producent Morc in Dub, reprezentanci Familii Korzenie Poznania oraz aktywni działacze poznańskiej sceny soundsystemowej. Aktualnie sa w trakcie robudowy swojego Sound Systemu, którego pierwszą wersję można było usłyszeć już na wielu sesjach. Współorganizatorzy dwóch głośnych cykli imprez: Dub System oraz Korzenie Poznania - the Roots of Perception. W swojej kolekcji posiadają tjuny z gatunków takich jak roots reggae, dub, dubstep, halfstep czy jungle, dostosowując się tym samym do charakteru sesji, na której grają. Mieli okazję dzielić scenę z takimi artystami jak Radikal Guru, Violinbwoy, Ishiban, Lion's Den, Channel One, Imprerial Sound Army, Dub Conductor, Egoless, Squarewave, Dub Across Borders,LXC, Toni Woble i wielu innych.  Miłość, Jedność, Korzenie i Kultura.

Caveman Dub  działający od 2016 r. na rzecz szerzenia kultury bassu DJ, producent i multiinstrumentalista.
Własne produkcje serwuje wraz ze starannie dobraną selekcją. Aktywista poznańskiej familii Korzenie Poznania - The Roots of Perception, ostatnio zamieszany również w cykl imprez Dub System. Zaczynał na scenie psychodelicznej gdzie prezentował się m. in. dwukrotnie na Samsara Europe Festival na Węgrzech, Burning Mountain w szwajcarskich Alpach, polskich LAS Campach czy Obudzić Sypialnie i całej masie imprez klubowych u boku najbardziej rozpoznawalnych artystów tego gatunku jak Infected Mushroom, Desert Dwellers, Suduaya czy Kaminanda.

Moony to producent, dj oraz promotor zakorzeniony od lat w mieście Poznań. Jego muzyka charakteryzuje się księżycowymi liniami melodycznymi. Na scenie Dub oraz Psytrance od 3 lat. W jego produkcjach często towarzyszą mu wokaliści tacy jak Jul I czy Jakub Selasie. Od jesieni 2017 organizator cyklinczych imprez Vege Dub Night w Poznaniu.  W marcu 2019 wydał płytę "Tales from the Moon", we francuskim netlabelu Marée BASS. Prezentował swój LiveAct na takich festiwalach i klubowych imprezach jak: Samsara, Burning Mountain, Ufo Bufo, Las Camp/Tribe,Egodrop, Uroczysko, Boski Festiwal, Slot Art, Dub Temple, Dub System, DUBliner, Mayak, Silver Lake, Pure Psychodelic, Dub Warriors Party, Korzenie Poznania, Stacja Wolimierz, GrassRoots, Selekcja Naturalna, Natural Unite oraz na wielu mniejszych i większych wydarzeniach w plenerze oraz w klubach.

Bilety w cenie 5 zł.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: