Kultura w Poznaniu

Kalendarium

plakat

Pysznie i od serca - dzień Mamy i Dziecka

2019-06-01 ( sobota )
11:00-18:00
CH Avenida, ul. Matyi 2, Poznań

Kategoria: Rozrywka Zdrowie Dziecko

Pysznie i od serca - dzień Mamy i Dziecka, to tytuł warsztatów kulinarnych przygotowanych przez Centrum Handlowe Avenida Poznań dla wszystkich, którzy chcą w wyjątkowy sposób spędzić wspólnie czas ze swoją pociechą. Prowadzącą będzie Monika Mrozowska - aktorka, autorka książek kulinarnych i propagatorka zdrowego stylu życia.

Dzięki warsztatom prowadzonym przez Monikę Mrozowską będzie można m.in. nauczyć się szybkich, prostych i przede wszystkim zdrowych potraw, dowiedzieć się jak dostarczyć maluchom wszelkich niezbędnych do optymalnego rozwoju składników czy poznać sekrety zdrowego i zbilansowanego  żywienia. Podczas warsztatów Monice Mrozowskiej pomagać będzie jej córka - Jagoda.

Monika Mrozowska, to polska aktorka, mam trójki dzieci od lat zajmująca się propagowaniem zdrowego stylu życia. Jest autorką i współautorką książek kulinarnych: "Uczta dla maluszka", "Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie" oraz "Ekologiczna, Ekonomiczna Kuchnia".

Warsztaty odbędą się 1 czerwca w godz. 11:00-18:00 (poziom +1, scena na fontannie). Uczestniczyć mogą w nich dzieci od 3 do 18 roku życia pod opieką rodziców lub opiekunów. Na uczestników czekają atrakcyjne upominki. O wzięciu udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Zgłoszenie zgodne z regulaminem warsztatów należy przesłać na adres e-mail: avenida.warsztaty@gmail.com. Regulamin dostępny jest na stronie www.avenidapoznan.com