Kultura w Poznaniu

Kalendarium

plakat

Królik Bing w Galerii Pestka z okazji Dnia Dziecka

2019-06-01 ( sobota )
12:00-18:00
Galeria Pestka, Aleje Solidarności 47, Poznań

Uwielbiany przez dzieci bohater serialu animowanego królik Bing, z okazji Dnia Dziecka, w sobotę 1 czerwca ,odwiedzi Galerię Pestka.

To będzie wyjątkowy Dzień Dziecka dla wszystkich małych fanów przeuroczego królika Binga, którzy w tym dniu odwiedzą Pestkę. Będą miały niepowtarzalną okazję spotkać Binga, przebić z nim piątkę i zapozować do wspólnego zdjęcia.

To jednak dopiero początek niespodzianek, przygotowanych przez organizatorów w tym wyjątkowym dniu. Na dzieci czekać będzie plac animacyjny, a w nim szalone gry i zabawy, zwariowana fotobudka oraz stanowisko kreatywne dla małych artystów. Organizatorzy zaproszą wszystkich do zabawy przy łowieniu kaczuszek oraz wspólnego puszczania baniek mydlanych. Z pewnością wielkie zainteresowanie wzbudzą: mega proca i kolorowy, dmuchany mega - zamek. 

Nie zabraknie ciekawych animacji i konkursów z nagrodami. Dzieci będą się znakomicie bawić, a na koniec zabiorą ze sobą pamiątkowe zdjęcie z królikiem Bingiem. Impreza potrwa od godziny 12.00 do 18.00.