Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Stylowo nakręceni - casting dla stylistów

2018-10-27 ( sobota ) – 2018-10-28 ( niedziela )
Avenida Poznań, ul. Matyi 2, Poznań

Co w modzie kręci poznaniaków? W Avenidzie odbędzie się pierwszy w Poznaniu casting dla stylistów i entuzjastów mody "Stylowo nakręceni". Wydarzenie poprowadzi Olivier Janiak, a najmodniejsze kreacje ocenią Maffashion i Grzegorz Bloch. O oprawę muzyczną zadba słynny zespół Steve Nash & Turntable Orchestra. Kto zostanie najlepszym stylistą w regionie?

Casting składa się z dwóch etapów: eliminacji oraz finału z udziałem jednej z najbardziej znanych blogerek w Polsce - Maffashion, która wraz ze stylistą gwiazd Grzegorzem Blochem wyłoni zwycięzców. Finał "Stylowo nakręconych" poprowadzi zawsze modny Olivier Janiak - słynny dziennikarz i gospodarz programów telewizyjnych.

Pierwszy - eliminacyjny etap akcji odbędzie się 27 października (sobota) w godzinach 11:00-17:00. Zadaniem uczestników będzie zaprezentowanie się w swojej stylizacji na scenie w Avenidzie. Do finału, który odbędzie się 28 października (niedziela) w godzinach 12:00-18:00 przejdą cztery osoby, które powalczą o tytuł najlepszego stylisty w regionie. Finaliści przygotują pokazy mody składające się z trzech wyjść pokazowych, podczas których modelki i modele zaprezentują stylizacje stworzone z kolekcji marek znajdujących się na terenie Avenidy. Modowe show urozmaici muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Steve Nash & Turntable Orchestra, który w swoich utworach łączy muzykę klasyczną i turntablism. Wyboru laureatów dokona jury, w skład którego wejdą Maffashion oraz Grzegorz Bloch. Dla trójki zwycięzców przewidziane są karty podarunkowe do Avenidy o wartościach 500 i 1000 zł. Osoba, która zyska miano najlepszego stylisty w regionie otrzyma kartę o wartości 1500 zł na zakupy w towarzystwie Maffashion.

Akcja "Stylowo nakręceni" odbędzie się na scenie, na fontannie, w Avenidzie Poznań. Pierwszego dnia wydarzenia w godz. 11:00-17:00 zostanie przeprowadzony casting, a drugiego w godz. 12:00-18:00 odbędzie się finał akcji z udziałem zaproszonych gości.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.