Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
pomalowana tkanina

W moim sercu - warsztaty plastyczne z okazji Dnia Mamy

2018-05-25 ( piątek )
15:00-16:00
CMOK Poznań, ul. Piekary 6 (wejście od ul. Wysokiej), Poznań

Zajęcia dla dzieci w wieku 2,5+.

CMOK zaprasza dzieci i rodziców w "Podróż do naszego serca". Kto w nim mieszka? Co tam znajdziemy? Na naszych pracach pokażemy osoby, które kochamy i rzeczy, które lubimy. Zastanowimy się, jakie emocje kryje nasze serce. Będziemy rysować i malować, aby stworzyć nasz autoportret uczuć. W tej przygodzie będzie nam towarzyszyć bohaterka książki autorstwa Jo Witek i Christine Roussey "W moim sercu".

Prowadzenie: Dobromira Szydłowska Absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwentka studiów podyplomowych Edukacji Artystycznej w zakresie plastyki UA w Poznaniu. Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży, współpracuje z fundacjami, stowarzyszeniami i instytucjami kultury. Przez kilka lat pracowała w Galerii BWA w Gorzowie Wlkp., gdzie prowadziła warsztaty i współtworzyła program edukacyjny. Obecnie nauczyciel plastyki w MDK nr 2 w Poznaniu. Poszukuje różnych sposobów na budowanie twórczych postaw w duchu komunikacji empatycznej.

Czas trwania warsztatów: około 1 godziny. Koszt warsztatów: 35 zł od dziecka (w cenie materiały plastyczne). Rodzeństwo: 30 zł od dziecka, trzecia siostra lub brat bezpłatnie.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prośba o wcześniejsze zapisy na adres: cmok@ciekawe-zabawki.pl lub telefonicznie numer 698 066 244 (Adam Miński). Sugestia zabrania dla dzieci i siebie ubrań bardziej roboczych.

Zobacz www.cmok-poznan.pl