Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Anna Grzelak

Back To Aretha - Tibute to Aretha Franklin

2018-05-06 ( niedziela )
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Projekt Back To Aretha opiera się na wykonywaniu kompozycji z repertuaru Arethy Franklin. Jest wspomnieniem elektryzującej muzyki soulowej lat 60. i 70., swoistym powrotem do przeszłości prezentowanym z niezwykłą energią tworzoną przez młodych i zdolnych artystów.

Muzycy projektu Back To Aretha posiadają ogromne doświadczenie sceniczne oraz wiele osiągnięć artystycznych. Poniżej znajdują się krótkie notki biograficzne każdego z nich.

Anna Grzelak - Otrzymała tytuł magistra sztuki po ukończeniu studiów w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, specjalność wokalistyka jazzowa. Od 2017 roku instruktor śpiewu jazzowego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w tejże Akademii. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali, m.in. Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy "Serca Bicie", czy Festiwalu Pamięci Marka Grechuty. Zdobywczyni Grand Prix międzynarodowego festiwalu Rzeszów Carpathia Festival. Stypendystka Ministra Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Miała okazję współpracować przy różnych projektach między innymi z Bernardem Maseli, Krzysztofem Ścierańskim, a także Krzesimirem Dębskim podczas koncertu finałowego Festiwalu Piosenki Ballady Filmowej w Toruniu.

Bilety - 35 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/