Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Illusion - koncert

2018-03-11 ( niedziela )
Tama, ul. Niezłomnych 2

Illusion zaprezentował pierwszy singiel "Kto jest winien?", który zapowiada nową, pierwszą od 4 lat, płytę. W marcu album pod tytułem "Anhedonia" trafi na sklepowe półki, a zespół ruszy w trasę koncertową! 

To już siódmy studyjny krążek zespołu, który w tym roku obchodzi 26-lecie istnienia. Znajdzie się na nim dziewięć utworów. Rozmawiając z zespołem na próbach ustaliliśmy, że chcemy nagrać album brzmiący agresywnie, surowo, naturalnie. Miał być "wpie..ol"! Chcieliśmy wydobyć charakterystyczne brzmienie Illusion, oparte na mocnej sekcji rytmicznej, chropowatych gitarach i energetycznym vocalu Tomka - mówi Szymon Sieńko odpowiedzialny za produkcję nowego albumu.

Nowy singiel, to powrót do korzeni Illusion - solidna dawka energii, wściekłości i buntu wobec niezmiennych słabości ludzkiej natury. "Kto jest winien?" to mroczny utwór z bezkompromisowym tekstem stawiającym pytanie o kondycję społeczeństw i niemoc wobec działań militarnych. Kto jest winien przelewom krwi i dlaczego nadal ma to miejsce w erze współczesnej - podsumowuje Tomasz "Lipa" Lipnicki. 

Bilety - 60/65 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz pwevents.pl/