Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat informujący o wydarzeniu "Kino na lezakach". Najbliższy seans 15 maja o godzinie 20:30 pod Wieżą Jeżyce.

Barbie w kinie plenerowym na Jeżycach z Archicom

15.05.2024
20:30

Plenerowe seanse cieszyły się w zeszłym roku dużym powodzeniem, a więc Archicom powraca do sprawdzonego pomysłu. "Kino na leżakach pod wieżą" to bezpłatne projekcje, nie tylko dla okolicznych mieszkańców, ale też wszystkich poznaniaków.

Tym razem zaplanowano dwa pokazy filmowe, a premierowy seans już 15 maja. Na dużym ekranie w ramach cyklu "Spotkania pod wieżą" zagości kultowa postać światowej popkultury.

"Barbie" to ubiegłoroczny hit, który podbił serca i młodszych, i starszych. Produkcja w reżyserii Grety Gerwig zdobyła jednego Oskara oraz dwa Złote Globy, a już w najbliższą środę będzie można ją obejrzeć pod chmurką na terenie realizowanego przez Archicom osiedla Wieża Jeżyce. Początek seansu przy ulicy Janickiego o godzinie 20.30. Wstęp na teren kina plenerowego jest bezpłatny, ale trzeba zabrać ze sobą dobry humor i chęć spędzenia miło czasu na świeżym powietrzu. Widownia zasiądzie na leżakach rozłożonych przy ulicy Klemensa Janickiego 23/25, gdzie będzie mieć do dyspozycji smaczny popcorn i gaszącą pragnienie lemoniadę.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.