Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Na grafice plakat wydarzenia.

Witek Łukaszewski i Angelika Bobkowska: flamenco & rock KONCERT ODWOŁANY!

2022-01-21 ( piątek )
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Z przyczyn niezależnych od klubu i zespołu koncert nie odbędzie się. Zwrot biletów możliwy jest w punktach ich zakupu. Osoby, które kupiły bilety w serwisie Bilety24.pl otrzymają zwrot automatycznie.

Ballady rockowe i piękny taniec flamenco? A czemu nie! Tutaj Federico Garcia Lorca spotyka się z Pink Floyd, Camarón de la Isla z Markiem Grechutą, a romantyczny nastrój z poczuciem humoru. Dla Witka Łukaszewskiego - wirtuoza gitary oraz pieśniarza i jednej z najlepszych tancerek flamenco w Polsce Angeliki Bobkowskiej wszystko jest możliwe!

Witek Łukaszewski - charyzmatyczny wokalista, wirtuoz gitary, kompozytor, autor m.in. muzyki i tekstów nowej płyty Maryli Rodowicz "Ach, świecie..." (Złota Płyta 2018). Prekursor gatunku flamenco & rock w Polsce. Trzykrotnie wybrany najlepszym polskim gitarzystą flamenco. Nagrywa i współpracuje z najlepszymi muzykami w kraju, m.in. z Tomaszem "Szakalem" Szukalskim (saksofon), Józefem Skrzekiem (SBB), Jurkiem Styczyńskim (Dżem), Wojciechem Hoffmannem (Turbo), Andrzejem Mazurkiem (Hanna Banaszak), Markiem Raduli (Budka Sufera) i Marylą Rodowicz. Jest autorem poczytnych powieści "Led Zeppelin - schodami do nieba", "Jimi Hendrix & Niccolo Paganini - dialogi" i "Jim Morrison & Pablo Picasso - dialogi 2" oraz tomiku poezji "Cafe Poema".

Bilety - 70 zł

opr.sw

Zobacz bluenote.poznan.pl/