Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Na białym tle czarne koło imitujące płytę gramofonową. W jego środku biały napis "B 17".

Bednarek Inaczej Tour 2020 - Uwaga! Koncert ODWOŁANY!

2021-10-15 ( piątek )
Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17, Poznań

Planowana na rok 2020 trasa #BEDNAREKINACZEJ, która z wiadomych powodów musiała zostać przełożona na jesień 2021 roku, niestety z przyczyn niezależnych od Promotorów oraz Artysty zostaje definitywnie ODWOŁANA.
Panujące obostrzenia związane z COVID dotyczące obiektów zamkniętych i wydarzeń kulturalnych w nich organizowanych, przy jednoczesnym braku stabilnych i potwierdzonych informacji o możliwości realizacji zaplanowanych wydarzeń na jesień 2021 roku, nie pozostawiają nam złudzeń o niepowodzeniu trasy koncertowej i jednogłośnym ODWOŁANIU trasy.
"Muzyka powinna ŁĄCZYĆ, a nie dzielić i tym samym nie zgadzamy się na opcję, aby koncerty dostępne były tylko dla osób zaszczepionych."
DM Agency organizator trasy / Euforia Menedżment Artysty
Zakupione bilety podlegają zwrotowi nabywcom w terminie i w regulacjach zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Najnowszy singiel "Bądź przy mnie" zapowiada też najważniejszą trasę koncertową tej jesieni polskiego artysty. Podczas #Inaczej Tour 2020 usłyszymy garść nowych utworów, ale także największe przeboje Bednarka w nowych zaskakujących aranżacjach. To jak wejście na imprezę do rockowego klubu, w którym podaje się energetyczne drinki z jazzowymi dodatkami. Bednarek zaprosił do współpracy genialnych polskich artystów, muzyków. Fani będą mieli okazję zobaczyć artystę w zupełnie innej odsłonie. Oprócz nowych aranżacji i muzyków Kamil, podczas koncertów z nowymi wizualizacjami, chce przekazać nowe przesłanie: W codziennym życiu wyjdźcie poza schematy, to pozytywna dawka energii, której wszyscy potrzebujemy, zwłaszcza teraz - dodaje Bednarek.

Nowatorski projekt muzyczny "Bednarek Inaczej" miał już swoją premierę podczas trasy koncertowej w USA i Kanadzie - został doskonale przyjęty przez publiczność. Wszystkie bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie. Teraz przyszedł czas na prezentacje nowego projektu muzycznego Bednarka dla polskich fanów.

Bilety w cenie:

  • I pula 89 zł (wyprzedane)
  • II pula 109 zł.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: