Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Na grafice napis muchy szaroróżowe i data koncertu.

Muchy - koncert

2021-07-14 ( środa )
Meskalina, Fredry 7

Niegdyś "najlepszy polski zespół bez kontraktu" i nadzieja rodzimej alternatywy, pierwsza generacja polskiej muzyki XXI wieku i debiutancki "Terroromans", który zyskał niemal pokoleniowy wymiar.  Dziś Muchy pozostają jedną najbardziej wpływowych polskich formacji gitarowych XXI wieku z prawie 17-letnim doświadczeniem na klubowych i festiwalowych scenach, a utwory takie jak "Miasto doznań", "Najważniejszy dzień", "Galanteria", "Przesilenie" czy "Nie przeszkadzaj mi, bo tańczę" należą do kanonu polskiego rocka początków stulecia.

Ich muzyka była często porównywana do zespołów Arctic Monkeys, Franz Ferdinand, Interpol czy The Smiths. Przez te lata zagrali setki koncertów, wydali cztery albumy studyjne, specjalną płytę live z Jarocina i muzykę do filmu. Teraz nareszcie nadchodzi nowe.

Muchy wracają z nowym albumem i koncertami! "Szaroróżowe", pierwszy od 7 lat studyjny album Much ukaże się 16 lipca nakładem Kayaxu, a dwa dni wcześniej, 14 lipca w poznańskiej Meskalinie zespół wystąpi na żywo. Muchy bilety na koncert w Poznaniu już w sprzedaży.

 Na koncertach zespół premierowo zaprezentuje utwory z nowej płyty i zagra przekrojowy materiał z całego okresu działalności.

Bilety - 49 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w: