Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Ras Luta - koncert ODWOŁANY

26.03.2020
19:00

Zwrot biletów zakupionych w CIK: zwroty możliwe stacjonarnie od 25.03 lub po ponownym otwarciu - prosimy o śledzenie strony CIK na fb: https://www.facebook.com/cikpoznan/

Bilety należy zwracać w punktach ich zakupu za okazaniem dowodu nabycia.

Koncert promujący najnowszy album jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów reggae w Polsce - "Lepsze dni".

Na koncie ma trzy albumy stworzone wspólnie z zespołem Eastwest Rockers, dwa albumy solowe, "Jeśli Słyszysz" i "Uratuj Siebie", akustyczne EP "Rzeka Życia", oraz mixtape "Jak Na Początku". Luta uczestniczył również w wielu kooperacjach z jednymi z najważniejszych artystów polskich scen, m.in. Hemp Gru, Pokahontaz, DJ Feel-X, DJ Bart, Krzysztof Krawczyk i Darek Malejonek. Występował na scenach największych polskich festiwali, m.in., Orange Warsaw Festival, Open'er, Pol'and'Rock Festival, Ostróda Reggae.

Album, który ukaże się w katalogu wytwórni Germaica Polska zatytułowany jest "Lepsze Dni". Materiał został sfinansowany w stu procentach z pieniędzy fanów, uzyskanych z przedsprzedaży nowej płyty, przy współpracy z niezwykle utalentowanym i szanowanym na świecie producentem muzyki reggae/dancehall z Niemiec - Leanderem Toppem (Germaica Digital). Jest to człowiek odpowiedzialny m.in. za sukces takich gwiazd jak Gentleman i Peter Fox (Seeed) oraz za brzmienie debiutanckiej płyty Ras Luty pt. "Jeśli Słyszysz" (Prosto). Jego obecność w projekcie gwarantuje wysoką jakość artystyczną finalnego produktu i cenioną na całym świecie etykę pracy.

Bilety - 35 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/