Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Mariusz Kwaśniewski na żywo: Mist i Dijbril -ODWOŁANE

18.03.2020
20:00

Zwrot biletów zakupionych w CIK: zwroty możliwe stacjonarnie od 25.03 lub po ponownym otwarciu - prosimy o śledzenie strony CIK na fb: https://www.facebook.com/cikpoznan/

Bilety można zwracać w punktach ich zakupu za okazaniem dowodu nabycia.

Podczas dwudziestej pierwszej audycji Mariusz Kwaśniewski będzie gościć zespoły Mist oraz Dijbril! Rozmowy z artystami będą przeplatać się z ich występami.

Mist - duet ojca i syna, oparty na muzyce improwizowanej z pogranicza ambientu, jazzu, etno i elementów klasyki. W muzyce ważna jest dla nich naturalność w każdym dźwięku, szczerość przekazu, autentyczność oraz wyciszenie. "Mist - Live Dragon" to ich debiutancka płyta, która została wydana w wersji winylowej oraz kompaktowej. Materiał został nagrany podczas koncertu w klubie Dragon w Poznaniu.

Djibril - połączenie alternatywnej melancholii, głębokich polskich tekstów, gitarowego brzmienia i rapowego wokalu. Nowoczesna poezja śpiewana z muzycznymi inspiracjami takimi jak Ben Howard, Radiohead czy nawet Pink Floyd. Wcześniej w pojedynkę, a od niedawna w trzyosobowym składzie: Djibril - Michał Massel, Arian Przytocki i Kamil Plucinski. 28 lutego 2019 wydali pierwszy wspólny singiel - "List" będący zapowiedzią nowego materiału.

Brak biletów w CIK

opr.sw

Zobacz bluenote.poznan.pl/