Kultura w Poznaniu

Kalendarium

baner

Dzień Kobiet w teatrze - spektakl Nago w kisielu oraz Recital Piosenki Aktorskiej Cztery strony kobiety

07.03.2020
19:00

Organizatorzy zapraszają Panie, a także Panów, na barwny i kobiecy wieczór w Moim Teatrze w ramach Dnia Kobiet, który rozpocznie się o godz. 19:00 z Izabellą-Tarasiuk Andrzejewską oraz Anną Biniak spektaklem "Nago w kisielu", czyli groteskową komedią o rozterkach dwóch zdesperowanych aktorek z prowincji, gotowych na wiele, kiedy pojawia się sławny i tajemniczy ON.
Po krótkiej przerwie i lampce wina odbędzie się wyjątkowy Recital Piosenki Aktorskiej "Cztery strony kobiety" w wykonaniu Magdaleny Pawelec wraz z pianistą Jackiem Szwajem.

Wykonawcy zaprezentują Państwu cztery strony kobiety, a dokładniej świat damsko-męskich spraw widzianych JEJ oczami. Wszystko to za pomocą tekstów Abramova, Piaf ,Tuwima czy Kabaretu Starszych Panów (Jeremi Przybora). Utwory zostaną przeplecione zabawnymi anegdotami i dialogami oraz nie zabraknie interakcji z widownią.

Cena biletu: 80 zł
Po rozpoczęciu spektaklu spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani. Spektakle odbywają się przy min. 10 osobach na widowni.
Bilety można kupić online, można też zamówić mailem: biuro@mojteatr.pl lub telefonicznie oraz wysyłając sms: 667 341 705.

_
akt.LT

Plakat