Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Zdjęcie aktorów grających w spektaklu.

Spektakl gościnny - Lekko nie będzie

2021-11-14 ( niedziela )
16:00
WojArt - Kino Teatr Apollo, ul. Franciszka Ratajczaka 18, Poznań

Komedia o miłości i szukaniu szczęścia na przekór konwenansom...

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą - w myśl zasady: mnie by się to nie przydarzyło - panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami? Jeśli tak, ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria bardzo różni się od życiowej praktyki.  
"Lekko nie będzie" autorstwa Jean-Claude'a Islerta to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.
Stateczny wykładowca Eduardo (Tomasz Sapryk/Jan Jankowski) romansuje ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), zaś jego była żona Marion (Lucyna Malec/Andżelika Piechowiak) zakochała się w młodszym partnerze.  Ich córka Julie (Julia Rosnowska/Milena Staszuk) ma nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego "artystę", lekkoducha, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski). Wspólnie zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy....bo kiedy wszystko zawodzi, zawsze można zrzucić winę na hydraulika - imigranta ze wschodu...

Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że lekko nie będzie!

Reżyseria: Tomasz Sapryk

Obsada:

  • Małgorzata Sadowska,
  • Natalia Smagacka,
  • Milena Staszuk,
  • Jan Jankowski,
  • Kacper Kuszewski

Czas trwania 120 min

Bilety w cenie 130 zł.

Bilety dostępne w: