Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Na zdjęciu Joanna Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-01-26 ( wtorek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

W życiu Joanny Jędrzejczyk w ostatnich latach wydarzyło się wiele. Tryumfowała jako mistrzyni i niepokonana zawodniczka MMA, wzór i inspiracja dla milionów ludzi. Przegrane przyszły potem - w życiu zawodowym i osobistym. Utrata tytułu, śmierć przyjaciółki, zdrada. Jędrzejczyk mówi o tym otwarcie, ponieważ wie, że życie nie jest nieustannym pasmem zwycięstw. Niekiedy potrzebne są zmiany, nawet najbardziej bolesne. Bywa, że trzeba przegrać bitwę, żeby wygrać wojnę.

W "Czarno na białym" (Wydawnictwo Burda Książki) Jędrzejczyk przekonuje, że aby uszczęśliwić innych, musimy sami być szczęśliwi. Że stając się lepszymi ludźmi, możemy osiągnąć dużo większy sukces w różnych dziedzinach. Jej historia uczy, jak korzystać z czegoś, na co ciężko się pracowało. Jędrzejczyk dojrzała do tego, by cieszyć się życiem. Nie przeszkodziło jej to w stoczeniu prawdopodobnie najlepszej walki w historii kobiecego MMA, która na zawsze zmieniła definicję słowa "przegrana". Już niczego nie musi udowadniać. Nawet sobie. Rozmowę z zawodniczką o jej autobiograficznej książce poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com