Kultura w Poznaniu

Kalendarium

NA zółtym tle czarne logo Teatru Nowego.

Na przekór złym wróżbom i z uwzględnieniem wszelkich pandemicznych obostrzeń Teatr Nowy zaprasza Państwa na jedyny w swoim rodzaju weekend z Agnieszką Osiecką, czyli finał 23. edycji Festiwalu PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ.

Plan festiwalu:

  • DZIEŃ 1 - 16 października

Duża Scena · 19.00

Koncert konkursowy z udziałem Jury

21 piosenek Agnieszki Osieckiej, 10 finalistów i ten 1 decydujący wieczór z Jury - koncert, który wyłoni tegorocznych laureatów Festiwalu.

  • DZIEŃ 2 - 17 października

Scena Nowa · 17.00

Premiera spektaklu RAPETE PAPETE PSTRYK. OSIECKA DLA DZIECKA

To okazja do wsłuchania się w mniej znaną twórczość patronki Festiwalu - piosenki Agnieszki Osieckiej dla najmłodszych zaprezentują Państwu aktorzy Teatru Nowego.

Duża Scena · 19.00
Gala finałowa oraz recital Gabrieli Kundziewicz OSIECKA/KUNDZIEWICZ. SZEPTY
Koncert finalistów konkursu, wręczenie nagród - w tym Głównej Nagrody Marszałka Województwa Wielkopolskiego - oraz recital zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji Festiwalu.

  • DZIEŃ 3 - 18 października

Scena Nowa · 16.00

RAPETE PAPETE PSTRYK. OSIECKA DLA DZIECKA

Po finałowych emocjach nastąpi ponownie spotkanie z Osiecką dla dziecka - i dla dorosłych, którzy chcieliby przypomnieć sobie, jak bawić się słowami oraz muzyką.

_

Dobrą wiadomością dla wszystkich, którym nie udało się zdobyć biletów na koncerty finalistów i Gabrieli Kundziewicz. Oba wydarzenia - koncert konkursowy z udziałem jury (16 października o 19.00) oraz Gala Finałowa Festiwalu (17 października o 19.00) - będą transmitowane na żywo!

Relacje będzie można obejrzeć na:

Transmisja na wszystkich kanałach będzie darmowa, ale jeśli chcieliby Państwo wesprzeć Teatr Nowy w tym trudnym pandemicznym czasie, będą to Państwo mogli zrobić za pomocą dobrowolnej wpłaty dowolnej kwoty za transmisję na podany przy niej numer konta bankowego - tak jak robiono to już wiosną.

_
opr.LT