Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Grafika przedstawia twarz Renaty Przemyk z profilu przysłoniętą kołnierzem sukni na granatowym tle. Napis na prawej stronie ilustracji Przemyk Akustik Kwartet Koncert 28.08 Dziedziniec Zamkowy.

Koncert - Przemyk Akustik Kwartet

2020-08-28 ( piątek )
20:00
Dziedziniec Zamkowy, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

Intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek Artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny,  jest jednym z dwóch projektów z okazji 30-lecia pracy artystycznej.

Koncert jest organizowany zgodnie z wytycznymi  dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce" wydanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, dostępnych na stronie internetowej.

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną - piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność.

Renata Przemyk Akustik Kwartet w składzie:

  • Renata Przemyk - śpiew, darabuka, kalimba, cymbałki i inne instrumenty perkusyjne
  • Piotr Bogutyn - gitara akustyczna
  • Piotr Wojtanowski - gitara basowa, śpiew
  • Jacek Bielecki - wiolonczela

Bilety w cenie:

  • 80 zł (przedsprzedaż)
  • 100 zł (w dniu koncertu).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: