Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Na banerze widzimy zdjęcie, podbarwione na czerwono, na którym znajduje się trzech muzyków grających na instrumentach oraz wokalista na pierwszym planie. Dodatkow z boku umieszczono logo i nazwę KontenerArt, nazwę zespołu Korpo data koncertu 01.08.

Koncert - Korpo

2020-08-01 ( sobota )
20:00
KontenerArt, ul. Ewangelicka, Poznań

Korpo narodziło się w wilgotnej poznańskiej piwnicy teatralnej w połowie 2019 roku. Kilku chłopaków spotkało się pograć i... siadło! Korpo i ich repertuar tworzą enigmatyczną aurę zabierającą w inną przestrzeń, aby w świecie korporacji, firm i wyzysku kapitału ludzkiego pokazać światełko w tunelu. Grają muzykę,z ogromną dawką energii w której miesza się wiele pomysłów i wartości. Można ją zakwalifikować do grupy ostrej czy ciężkiej z agresywnym rapcore'owym wokalem.

W skład zespołu wchodzą muzycy z takich formacji jak Babu Król, Smutne Piosenki , Nowa Fala Polskiego Dansingu, the Pineal czy Wolny Tybet:

  • Michał Ruksza - klawisze, synth
  • Bajzel - Gitara, voc
  • Kuba "młody" Szwarc - Perkusja, synth
  • 2bloki - voc

Od zespołu:
"Oferujemy odpłynięcie w nasz świat i chęć przekazania wartości ogólnie uznawanych za rewolucyjne. Do zobaczenia w pracy Korposzczury!"

Wstęp wolny.

Koncert organizowany przez Fundację Spotkanie i Tworzenie w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury", finansowany ze środków budżetowych Miasta Poznania #poznanwspiera

_
opr.LT

Baner