Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat wydarzenia z wizerunkiem Królowej Śniegu

Królowa Śniegu online - premiera spektaklu

2020-05-17 ( niedziela )
Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź, ul. Petera Mansfelda 4, Poznań

Królowa Śniegu już 17 maja pojawi się w Waszych domach! W jaki sposób? Za pośrednictwem portalu e-Wejściówki.pl będziecie mogli zobaczyć to monumentalne dzieło na ekranach telewizorów i laptopów!

"Królowa Śniegu" to ponad setka artystów na scenie, monumentalne rekwizyty i oszałamiające akrobacje. Spektakl w reżyserii Anny Niedźwiedź i z autorską muzyką Gabriela Kaczmarka po raz pierwszy będzie dostępny on-line!

Dzieło poznańskiego duetu - Anny Niedźwiedź i Gabriela Kaczmarka to monumentalne przedsięwzięcie na światowym poziomie! Muzyka ze spektaklu "Królowa Śniegu" została nagrodzona dwoma srebrnymi medalami Global Music Awards w Los Angeles.

"Królowa Śniegu" to jeden z największych spektakli baletowo-akrobatycznych i operowych w Polsce. Premiera widowiska miała miejsce 4 lata temu, a bilety wyprzedały się w kilka godzin! Spektakl wystawiany był na dużych scenach Teatru Wielkiego w Poznaniu i Opery Nova w Bydgoszczy.

Link do transmisji: http://bit.ly/2zfQ2G5

Spektakl można obejrzeć bezpłatnie, ale poprzez portal eWejściówki.pl dostępna jest opcja wsparcia organizatorów dobrowolną cegiełką.

Zobacz www.facebook.com/events/616993405825247/