Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Short Waves Festival 2020 - UWAGA! FESTIWAL PRZENIESIONY NA II POŁOWĘ SIERPNIA!

2020-03-17 ( wtorek ) – 2020-03-22 ( niedziela )
Poznań

"Z przykrością informujemy, iż ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa w Poznaniu zgodnie z zaleceniami władz Miasta Poznania i zamknięciem instytucji kultury zdecydowaliśmy się przenieść 12. edycję Short Waves Festival na drugą połowę sierpnia 2020." - ze strony Organizatora

_

Ze względu na przesunięcie 12. edycji Short Waves Festival, osoby które zakupiły bilety mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy, poniżej znajdują się szczegółowe informacje jak to zrobić.

Zwroty biletów:

Wszystkie bilety zakupione na Short Waves Festival 2020 za pośrednictwem platformy bilety24.pl zostaną automatycznie zwrócone. 

Zwroty biletów zakupionych stacjonarnie: prosimy o zwroty w kasach kin wraz z paragonem. W celu uzyskania informacji o dostępności kas oraz w przypadku braku paragonu prosimy o kontakt z kinami.

Zwrot biletów CIK: zwroty możliwe stacjonarnie od 25.03 lub po ponownym otwarciu - prosimy o śledzenie strony CIK na fb: https://www.facebook.com/cikpoznan/

Zwroty karnetów: zakupione karnety obowiązują również podczas sierpniowej edycji Short Waves Festival 2020. Możliwe są też zwroty karnetów - prosimy o kontakt mailowy: info@adarte.pl. Skontaktujemy się też bezpośrednio z wszystkimi osobami, które dokonały zakupu karnetu.

Więcej informacji tutaj.

_
akt.LT

Bilety dostępne w:

Zobacz shortwaves.pl/