Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat

Roksana Węgiel - koncert w ramach trasy The X Tour Roxie

2019-10-04 ( piątek )
18:00
Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17, Poznań

Roksana Węgiel wyruszy w swoją pierwszą trasę koncertową, odwiedzając osiem miast: Poznań, Katowice, Kraków, Opole, Wrocław, Warszawę, Rzeszów i Gdańsk. Roksana dla swoich fanów przygotowała wiele niespodzianek, które światło dzienne ujrzą na premierowej odsłonie koncertów promujących jej debiutancki album. Jedno jest pewne: sceniczne wcielenie Roksany Węgiel nikogo nie pozostawi obojętnym.

O Roksanie Węgiel:

14-latka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jej debiutancki singiel "Żyj" w serwisie YouTube wyświetlono ponad 13 mln razy, a Roksana otrzymała za niego złotą płytę podczas gali Bestsellery Empiku 2018. Drugim singlem był utwór "Obiecuję", którego teledysk obejrzano ponad 7 mln razy. Artystka nagrała również singiel "Zatrzymać chwilę" w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego Hotel Transylwania 3, w którym użyczyła głosu postaci Lucy.

W styczniu 2019 Roksana uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. 12 kwietnia 2019 roku ukazał się anglojęzyczny singiel "Lay Low", który trafił również na zagraniczne rynki.

5 czerwca 2019 roku odbyła się premiera nowego singla "Dobrze jest, jak jest", 7 czerwca 2019 roku ukazał się debiutancki album zatytułowany "Roksana Węgiel", 16 sierpnia odbyła się premiera kolejnego anglojęzycznego singla Roxie pt. "Live It Up" w kolaboracji z producentem B-OK oraz Kristianem Kostovem.

_

Bilety na koncert:

  • style="text-align: justify"Bilet zwykły - 49 zł (upoważnia do udziału w koncercie)
  • style="text-align: justify"Bilet na koncert Early Entrance - 59 zł (upoważnia do wcześniejszego wejścia i udziału w koncercie)
  • style="text-align: justify"Bilet FAN - 89 zł (upoważnia do wzięcia udziału w koncercie, wcześniejszego wejścia i zawiera FANowski gadżet) - limitowana ilość!
  • style="text-align: justify"Bilet Family - 119 zł (upoważnia do udziału w koncercie dwoje dzieci do lat 16 i jedną osobę dorosłą)

 _

  • style="text-align: justify"Meet&Greet Super VIP - 298 zł (upoważnia do wcześniejszego wejścia przed Meet&Greet, udziału w próbie, umożliwia nagranie unikalnego Tik Tok z Roksaną Węgiel i zawiera unikalny FANowski gadżet Super VIP) - limitowana ilość!
  • style="text-align: justify"Meet&Greet VIP - 198 zł (upoważnia do uczestniczenia w Meet&Greet i zawiera FANowski gadżet VIP) - limitowana ilość!
  • style="text-align: justify"Backstage Pass - 999 zł (upoważnia do wejścia i przebywania w strefie backstage (!), udziału w próbie, umożliwia nagranie unikalnego Tik Tok z Roksaną Węgiel i zawiera unikalny FANowski gadżet) - limitowana ilość!

UWAGA: Bilety Meet&Greet Super VIP, Meet&Greet VIP, Backstage Pass nie są biletami wstępu na koncert. Wejście na koncert  jest możliwe wyłącznie po zakupie wybranego rodzaju biletu koncertowego: bilet zwykły, Early Entrance, FAN lub Family.

Ograniczenia wiekowe

  • Uczestnik imprezy do 12 roku życia może wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej! 
  • Osoby powyżej 12 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie. Przy wejściu na imprezę muszą okazać oryginał zgody oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający ich tożsamość (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa). Opiekunowie niepełnoletnich uczestników imprez, młodszych niż 16 lat, a starszych niż 12 lat, zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na Imprezę i odebrania ich po imprezie

_
opr.LT

Bilety dostępne w:

Zobacz www.facebook.com/events/2369122256636877/