Kultura w Poznaniu

Kalendarium

logo

Koncert - Baranovski

2019-10-04 ( piątek )
20:00
Scena na Piętrze, Estrada Poznańska, ul. Masztalarska 8, Poznań

Jesienne koncerty w Scenie na Piętrze to mieszanka gatunków muzycznych. Od października do grudnia zobaczymy stałych bywalców koncertowych map Polski i Świata, ale również młodych artystów i artystki, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z muzyką.
Na Spotify stworzyliśmy dla Was playlistę z artystkami i artystami, którzy zagrają w ramach cyklu w Scenie na Piętrze: Koncerty w Poznaniu #2019

Bilety dostępne są online na portalu bilety24.pl oraz stacjonarnie w kasie Kina Muza.

BARANOVSKI
4.10, g. 20:00, Scena na Piętrze
bilety: 30 zł / 35 zł (w dniu koncertu) [KLIK]
Za projektem BARANOVSKI stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie The Voice Of Poland. Dał się on poznać także z koncertów grupy XXANAXX, z którą do niedawna występował jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Na koncercie w Poznaniu usłyszymy przedpremierowy materiał z nadchodzącego solowego albumu.

_

Kolejne koncerty w październiku w Scenie na Piętrze:

  • James Harries
    6.10, g. 20:00, Scena na Piętrze

bilety: 20 zł / 25 zł (w dniu koncertu) [KLIK]
Krytycy porównują jego twórczość do takich artystów jak Ryan Adams, Damien Rice i Jeff Buckley. Jego muzyka to wypadkowa folku, alt country i bluesa. Utwory Jamesa gościły w szesnastu międzynarodowych filmach (także polskich)! Podczas polskiej trasy koncertowej promować będzie nowy album "Live in Bratislava".

  • Dizzy Boyz Brass Band
    22.10, godz. 20:00, Scena na Piętrze

bilety: 25 zł / 30 zł (w dniu koncertu) [KLIK]
Nowatorski projekt na polskiej scenie muzycznej. Grają muzykę z pogranicza funku, jazzu, popu, rocka i latino a nawet hip-hopu. Zespół tworzą znamienici muzycy polskiej sceny jazzowej. Gościem specjalnym koncertu będzie Andrea Tofanelli - wieloletni trębacz big bandu Maynarda Fergusona.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: