Kultura w Poznaniu

Kalendarium

plakat

Slam poetycki w KontenerART #2 - Slam z rekwizytami

2019-06-26 ( środa )
20:00-22:00
KontenerART przy ul. Ewangelickiej, Poznań

Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest slam, to będzie to doskonała okazja do zapoznania się z energią sceniczną i siłą słowa młodej poznańskiej sceny poetyckiej. Slam jest doskonałą odtrutką leczącą z negatywnych skojarzeń na temat poezji, bo wraca do jej korzeni - żywej sztuki słowa.

Podczas turnieju publiczność będzie miała okazję wysłuchać i obejrzeć interpretacje tekstów wykonywanych na scenie przez same autorki i autorów, ale także kontrolować przebieg imprezy, głosując podczas wszystkich kolejnych rund na najlepsze z nich. Mocne, aktualne i dowcipne teksty w wykonaniu świetnych performerów - to przepis na doskonały wieczór. Każdy turniej jest inny, a poeci i publiczność nieprzewidywalni, ponieważ scena jest otwarta dla wszystkich.

Jeśli czujecie się mocni w piórze, uwielbiacie płynąć z improwizacją i nie lękacie się publiczności, możecie stanąć na scenie i każdego turniejowego wieczoru zdobyć sławę zwycięzcy oraz pieniężną nagrodę.

Pkt 10. regulaminu: Podczas każdej rundy każda z występujących osób ma obowiązek wykorzystać (zaprezentować publiczności) jeden rekwizyt. Rekwizyt może się powtarzać w kolejnych rundach. Pojęcie rekwizytu można rozumieć szeroko.

Zobacz www.facebook.com/events/643034349529812/