Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Benefis demokracji - koncert przeniesiony na 03.09.2019r.

06.05.2019
18:00

Z uwagi na dość niską ilość sprzedanych biletów we wszystkich punktach sprzedaży, Artyści podjęli decyzję, że tak żmudnie przygotowywany program, który został przygotowany na okres przed wyborami, nie może nie być zaprezentowany. Szkoda pracy wielu osób, jaką dotąd wykonali, dlatego podjęto wspólnie z Teatrem Wielkim decyzję, o przeniesieniu koncertu na 3 września 2019, na godz. 19.00.

Zakupione dotąd bilety, zachowują ważność. Natomiast jeśli ktoś zdecyduje się zwrócić zakupione bilety, ma do tego prawo i będzie kierowany do miejsca, w któym dokonał zakupu.

Najważniejszych wartości można bronić karabinem, można i pieśnią. Jak w dawnych czasach konspiracyjnej walki o demokrację, artyści skrzyknęli się na koncert, który ma być protestem przeciwko temu, co się wokół nas ostatnio dzieje. 
Wykonawcy: Jacek Fedorowicz, Felicjan Andrzejczak, Andrzej Czerski, Krzysztof Daukszewicz, Jarosław Jaros, Olga Łasak, Marek Majewski, Aleksander Gołębiowski, Grzegorz Tomczak, Piotr Skucha, kabaret TON i inni...

Bilety - 110 zł.

opr.sw