Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
baner

Speaking Concert - My name is Giovanni - UWAGA! KONCERT PRZENIESIONY na 27.09.2020

2020-04-27 ( poniedziałek )
19:00
Aula UAM (Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza), ul. Henryka Wieniawskiego 1, Poznań

Szanowni Państwo, 

z przyczyn od nas niezależnych informujemy Państwa, że zaplanowany na dzień 8 lutego 2020 roku koncert "My name is Giovanni" zostaje przeniesiony na dzień 27 kwietnia 2020. 

Zakupione przez Państwa bilety zachowują ważność, jeśli jednak nie możecie Państwo uczestniczyć w koncercie w jego nowym terminie otrzymacie Państwo pełen zwrot środków. W sprawie zwrotów prosimy o kontakt z bileterią, w której zostały zakupione bilety. 

W przypadku chęci zwrotu biletów zakupionych bezpośrednio w Fundacji Fabryka Sztuki (podczas koncertów) prosimy o wysłanie zdjęcia posiadanego biletu na adres bilety@fabryka-sztuki.com.pl oraz danych do przelewu zwrotnego. 

Zwrotu można dokonać zgodnie z regulaminem sprzeraży bileterii w której dokonano zakupu. 

Za powstałą sytuację bardzo przepraszamy i mamy nadzieję - do zobaczenia w kwietniu. 

FUNDACJA FABRYKA SZTUKI & SPEAKING CONCERTS TEAM

_

Zakupione bilety zachowują ważność lub można je zwrócić.

Zwrot biletów CIK: zwroty możliwe po ponownym otwarciu - prosimy o śledzenie strony CIK na fb: https://www.facebook.com/cikpoznan/

Bilety należy zwracać w punktach ich zakupu za okazaniem dowodu nabycia.

_

Fascynująca podróż w głąb jednego z największych muzycznych arcydzieł - opery "Don Giovanni" W.A. Mozarta, odsłaniająca kulisy jego powstania, proces kompozycyjny Mozarta, oraz jego stosunek do publiczności.

Sensacyjne dociekania wzbogacone będą demonstracjami multimedialnymi, projekcjami filmowymi zrealizowanymi specjalnie na potrzeby projektu w Pradze oraz wypowiedziami uznanych znawców przedmiotu. Całość opatrzona błyskotliwym komentarzem z akcentami przedniego humoru. Finałowa scena II aktu opery zostanie zaprezentowana w specjalnym opracowaniu z udziałem DJa.

Aparat wykonawczy: orkiestra kameralna, 7 solistów, DJ.

Czas trwania: 65 minut.

Bilety w cenach od 49 do 149 zł (w zależności od miejsca).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: