Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Zdjęcie artystki i informacje o nazwie wydarzenia.

Koncert Mery Spolsky w ramach trasy Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj

2021-12-04 ( sobota )
20:00
Aula Artis, (Collegium Da Vinci), ul. Kutrzeby 10, Poznań

Mery Spolsky - od kilku lat mocno zaznacza swoją obecność na polskiej scenie muzycznej. Performerka, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, która jak mało kto potrafi bawić się słowami, artystka o wyrazistym wizerunku i osobowości. Ma na koncie dwa albumy "Miło Było Pana Poznać" i "Dekalog Spolsky" - obie z nominacjami do nagrody Fryderyk. W czerwcu 2021 ukazała się jej debiutancka książka "Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj".

O trasie Mery Spolsky Live Act "Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj"

Chyba nie myśleliście, że na książce się skończy...? "Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj" ukazała się w czerwcu tego roku i skradła serca tysięcy czytelników. Teraz Mery Spolsky odsłania kolejne karty marysiowego uniwersum i zaprasza publiczność na wyjątkowy LIVE ACT.

Wykreowana przez artystkę bohaterka Marysia (która pod czarną grzywką chowa czarne myśli) schodzi z zadrukowanych stron książki prosto na scenę, żeby na żywo opowiedzieć o samoakceptacji, śmierci, grubym brzuchu i miłości. Zajrzycie do jej świata, w którym nic nie jest tylko czarne i białe - absurd i abstrakcja mieszają się z prozą życia, a satyra ze smutkiem i tęsknotą. 

Przygotujecie się na mieszankę muzyki, słowa, wizualnych doznań i czarnego humoru. W roli głównej: Mery Spolsky. W roli muzycznego narratora: producent muzyczny No Echoes.

Bilety w cenie 99 zł.

Bilety dostępne w: