Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
""

Estrada Live Festival

2021-11-04 ( czwartek )
20:00
Klub Tama, Niezłomnych 2, Poznań

Miasto Poznań i Estrada Poznańska zapraszają na trzy muzyczne wieczory, które wypełnią listopadowy kalendarz najlepszymi polskimi koncertami.
Estrada Poznańska od grudnia 2020 roku, co dwa tygodnie prezentowała w sieci kolejne odsłony cyklu Estrada Live. W klimatycznych sesjach na żywo wystąpiło 26 artystek i artystów prezentując 48 utworów często w zupełnie nowych aranżacjach. Teraz zapraszamy na spotkania na żywo w ramach Estrada Live Festival

Koncerty w trzy kolejne czwartki, 4., 11. i 18. listopada w poznańskim klubie Tama, zawsze o godzinie 20:00.

4. listopada w cenie biletu dziennego zapraszamy na aż trzy koncerty. Wystąpią Jarecki, Mela Koteluk & Kwadrofonik oraz Mrozu. Usłyszymy najnowsze projekty artystów oraz największe hity.

11. listopada w ramach biletu dziennego również trzy koncerty: Na scenie pojawią się: Donguralesko, Dwa Sławy i Paluch.

18. listopada - wydarzenie specjalne. Na początku koncert formacji Sorry Boys. Następnie na scenie pojawią się Muchy w specjalnym koncercie Muchy i Goście promującym album Szaroróżowe. W wydarzeniu udział wezmą zaproszone artystki i artyści, w tym Katarzyna Nosowska, Jan Borysewicz, Bela Komoszyńska oraz inni.

W przerwach między koncertami transmisje sesji muzycznych Estrada Live, nagranych w rozdzielczości 4K specjalnie dla Estrady Poznańskiej i Miasta Poznań.

Bilety dzienne kosztują 79 złotych i można je kupić na portalu bilety24.pl oraz stacjonarnie w Poznaniu w Kinie Muza. Pierwsza pula biletów trafia do sprzedaży 12 października 2021 roku.

Wejście na teren wydarzenia możliwe będzie od godziny 19:00.

Ważne: Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Zgoda powinna zawierać dane uczestnika wraz z numerem PESEL jego, jak i opiekuna/ rodzica. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogą wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy z uwzględnieniem aktualizacji dotyczących obowiązującego reżimu sanitarnego.

04.11.2021 /czw/ godz. 20:00
Jarecki, Mela Koteluk & Kwadrofonik oraz Mrozu

11.11.2021 /czw/ godz. 20:00
Donguralesko, Dwa Sławy i Paluch

18.11.2021 /czw/ godz. 20:00
Sorry Boys, Muchy i Goście: Katarzyna Nosowska, Jan Borysewicz, Bela Komoszyńska i inni

Bilety: 79 złotych dostępne na bilety24.pl i w Kinie Muza.

Organizator wydarzenia: Miasto Poznań i Estrada Poznańska.

Zobacz www.estrada.poznan.pl/ogloszenia/