Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Na grafice plakat wydarzenia.

Dla Ciebie Mamo - koncert

21.05.2024
19:00

Niezwykły koncert "Dla Ciebie Mamo - koncert życzeń " będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla miłośników różnorodnej muzyki i wielu gatunków. Wybitni artyści o wyjątkowych barwach głosów oczarują publiczność. Orkiestra doda muzyce głębi i emocji. Utwory dobrane specjalnie z myślą o mamach z pewnością poruszą ich serca. A życzenia dla mamy będą miłym akcentem na zakończenie koncertu. W repertuarze znane przeboje polskiej i światowej estrady, filmu i musicalu, w tym te dedykowane mamom. Usłyszmy między innymi: Dla Ciebie mamo, Lubię wracać, Walc Embarras, Matko moja ja wiem, Grande Amore, Nie dokazuj, Tango Jalousie i wiele innych znanych przebojów.

Wystąpią:

  • Joanna Horodko - sopran. Solistka, pedagog i pianistka, posiadająca w swoim repertuarze wybrane utwory muzyki filmowej i estradowej. Wyróżniona odznaką honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej".
  • Emilia Zielińska - sopranistka o ciepłym głosie i delikatnej osobowości, której repertuar obejmuje utwory od arii operetkowych, poprzez musical, aż po hity filmu i estrady.
  • Mariusz Adam Ruta - tenor, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta także koncertowy biorący udział w wielu projektach.
  • Mirosław Niewiadomski - wirtuoz głosu: od klasyki po rozrywkę. Wybitny polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. Autor własnych projektów muzycznych.
  • Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa - założyciela orkiestry. Tworzą ją wykształceni muzycy potrafiący wprowadzić wyjątkowy klimat muzyczny. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.
  • Renata Brukiewicz - organizatorka koncertu, autorka projektów koncertowych, scenarzystka, prezenterka, kreatorka kultury i trenerka etykiety. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję. 

Bilety od 150 zl.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Kup bezpośrednio: