Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat ze zdjęciem artystki i okładką płyty w prawej części. W części lewej pseudonim na pomarańczowym tle.

Sarsa - spotkanie z cyklu #premieraonline

2023-10-04 ( środa )
Online

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gościnią będzie Sarsa. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska, a okazję stanowi premiera albumu "*jestem marta". W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Sarsa zdążyła zaskoczyć słuchaczy wieloma wersjami samej siebie, które stopniowo odsłaniały ideę artystycznej wolty - o napisaniu siebie na nowo i dojrzewaniu jako świadoma artystka. Wraz z płytą "*jestem marta", artystka chce przede wszystkim zrzucić noszone przez lata maski czy stereotypy i pokazać naturalność. Ta autentyczność pozwoliła Sarsie otworzyć zupełnie nowy rozdział w karierze.

Chęć odkrywania i eksplorowania nowej, alternatywnej części swojej duszy sprawiła, że napisała płytę autentyczną, pełną wdzięku i przebojowych melodii. Jak sama mówi: Ten album to dla mnie jakby nowy start... przez ostatnie lata od dawnej mnie odpadło trochę warstw. I chociaż Sarsa i Marta są jak yin i yang, to jednak wyraźniej do głosu dochodzi Marta. Po latach czuję się jak debiutantka, a przed koncertami czuję ekscytację, za którą tęskniłam od dawna.

Zobacz www.empik.com/pasje