Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i data.

Exotic Fest Poznań

2023-10-01 ( niedziela )
Hala 4 MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie), ul. Głogowska 14, Poznań

1 października od godz. 10:00 do 16:00 w hali 4 Międzynarodowych Targów Poznańskich, ponownie nadarzy się okazja do zobaczenia niezwykle interesującego świata egzotycznych zwierząt roślin terrariowych oraz akwariowych. Tradycyjnie, będzie też możliwość zrobienia zakupów.

Targi Exotic Fest to szczególne wydarzenie dające możliwość znalezienia i nabycia wymarzonego zwierzaka oraz zdobycia lub uzupełnienia wiedzy, niezbędnej przed podjęciem decyzji o zakupie egzotycznego milusińskiego.

Kilkudziesięciu wystawców, hodowców z Polski i Europy, gwarantuje szeroki wybór gadów, płazów i ryb, mięczaków, pajęczaków, owadów karmowych i ozdobnych. A do tego pełna gama terrariów, zbiorników, wolier i wszystkie niezbędne elementy ich wyposażenia, dekoracji.

Mnóstwo egzotycznych roślin do terrariów, akwariów i doniczkowych. Storczyki, bromelie, monstery, fikusy i wiele, wiele innych wyjątkowych okazów! Ponadto, przeróżne tematyczne gadżety i rękodzieło: torby, workoplecaki, biżuteria, breloki, gabloty z preparowanymi zwierzętami w aranżacjach klasycznych i artystycznych, oprawione fotografie i jeszcze więcej.

Nie zabraknie wyjątkowych spotkań z ciekawymi ludźmi, niezwykle wartościowych rozmów, edukacji i specjalnych atrakcji!

Spędźcie fajną niedzielę z Exotic Fest.

Śledźcie również wydarzenie Exotic Fest POZNAŃ na Facebook'u oraz profile Exotic Fest na FB i Instagramie, a podpowiemy Wam gdzie szukać najlepszych informacji o hodowli i utrzymaniu zwierzaków egzotycznych.

_________________

Bilety w przedsprzedaży - w niższej cenie - tylko online i tylko do 30 września!

UWAGA! Obowiązuje godzinowy podział biletów wstępu. Przedziały godzinowe na bilecie oznaczają wyłącznie godziny WEJŚCIA na teren wydarzenia. Z każdym rodzajem biletu wstępu możliwe jest przebywanie na terenie targów Exotic Fest aż do ich zakończenia o godzinie 16:00.

Liczba biletów jest ograniczona.

  • Dzieci do ukończenia 3 lat wstęp bezpłatny
  • Bilet przedszkolaka przeznaczony jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat do ukończenia 6 lat (dzieci nie muszą uczęszczać do placówki przedszkolnej)
  • Bilet jednorazowy jest dedykowany odwiedzającym w wieku powyżej 6 lat
  • Bilet rodzinny (2+2; 1+3) jest dedykowany dla 2 pełnoletnich opiekunów z 2 dzieci w wieku powyżej (3) 6 do ukończenia 18 lat lub 1 pełnoletniego opiekuna z 3 dzieci w wieku powyżej (3) 6 do ukończenia 18 lat. Cena biletu rodzinnego to aż 25% rabatu w stosunku do ceny 4 biletów jednorazowych!

Zakup biletów jest jednoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem wydarzenia Exotic Fest dla odwiedzających dostępnym pod adresem: https://exoticfest.pl/dla-odwiedzajacych/

Bilety w cenach 18-117 zł (w zależności od wariantu).

Bilety dostępne w:

Zobacz exoticfest.pl